Kurumsal

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini arttırmak
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek
Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
Gıda sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.


Grainmar, Gıda ve Yem sanayisine hammadde tedarik etmek amacıyla iç ve dış piyasada hububat, bakliyat ürünleri ile yağlı tohumlar ticaretini yapmaktadır. Ayrıca organik ve iyi tarım uygulamarı ile kaliteli tohumların üretimini desteklemektedir.

Grainmar, Oba Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. İpek Yem Gıda San. ve Tic. A.Ş. Şirketleri ile aynı grup içinde ye almaktadır. Grup şirketlerinin hammadde ihtiyaçlarının tedarikini de yapmaktadır.

Geleneksel iş modellerini değiştirerek sektöründe pazar lideri olmayı hedefleyen Grainmar, müşterileri ve tedarikçileri ile bütünleşerek belirlenen fiyat, kalite ve sürede taahütlerini yerine getirmektedir.

Grainmar, kadrosundaki deneyimli yönetici ve eksperler ile doğrudan üretici, işletme, kurum, birlik ve kooperatiflerden alım yaptığı gibi ulusal ve uluslararası tedarikçilerle de işbirliği yaparak hammadde alımını gerçekleştirmektedir.